کرم ضد چروک دور چشم برای رده های سنی مختلف

nmadmin 18 تیر, 1399 بدون دیدگاه

کرم ضد چروک دور چشم برای رده های سنی مختلف

کرم ضد چروک دور چشم برای رده های سنی مختلف

کرم چروک دور چشم

نوجوانی( 12- 19 سالگی)

نیازی به کرم دورچشم ندارید ولی مدام از کرم ضد افتاب و عینک آفتابی uv400 استفاده نمایید.

20- 30 سالگی

از یک کرم مرطوب کننده خوب استفاده کنید که دارای اسید هیالورونیک یا ceramides باشد. از این محصولات باتوجه به خشکی پوست خود روزی یک یا دو مرتبه استفاده کنید. همینطور، مطمئن شوید که حساسیتی به آن کرم ها نداشته باشید.

30- 40 سالگی

هم زمان با استفاده از کرم دور چشم، استفاده ویتامین c، چای سبز و ديگر آنتی اکسیدان ها را فراموش نکنید. این کار سبب می شود که اطراف چشم روشن تر شود و تولید کلاژن در پوست تسریع گردد. شبها از کرم دور چشم استفاده کنید اما میتوانید صبح ها هم دوباره کرم را تجدید کنید برای این منظور میتوانید از یک کرم با فرمولاسیون سبک تر استفاده کنید تا آرایش چشم شما خراب نشود.

50- 60 سالگی

از کرمهایی استفاده کنید که دارای پپتید باشند( در مواد تشکیل دهنده آن” پپتید” مانند” پلی پپتید” و یا استیل هگزاپپتید3 وجود داشته باشد). پپتید سبب تحریک و تولید کلاژن پوست می شود و خطوط ریز دور چشم را کم می کند. عموما این محصولات ملایم هستند و محرک نیستند بدین ترتیب میتوانید از آن ها دوبار در روز استفاده کنید.

60 سال به بعد

در این سنین شما احتیاج به محصولی دارید که دارای فاکتورهای رشد با نام مستعار فاکتورهای رشد اپیدرمال( egf) باشند. فاکتورهای رشد عبارتند از مگاپپتید که سبب رشد سلولهای پوستی شده و بیشتر پایه گیاهی دارند.( بعنوان یک مثال سلولهای بنیادی سیب) و یا بطور مصنوعی تولید می شوند.

دسته ها : زیبایی