معرفی انواع محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو

nmadmin 18 تیر, 1399 بدون دیدگاه

معرفی انواع محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو

معرفی انواع محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو

انواع محصولات پرپشت کننده مژه و ابرو

محلول تقویت کننده:

یکی از محصولاتی که نقش مهمی در تقویت مژه و ابرو دارد، محلول های تقویتی است. این محلول ها دارای ترکیباتی هستند که محرک رشد فولیکول مژه و ابرو بوده و به علت وجود ویتامین های موردنیاز رشد در ساختارشان علاوه بر تقویت ریشه مژه و ابرو، مانع از ریزش آنها می شود. محلول های تقویت کننده سبب افزایش استحکام ریشه مژه و ابرو و در نتیجه ضخامت آن می شود.

سرم تقویت کننده:

من جمله محصولات تقویت مژه و ابرو میباشد که اخیرا استفاده از آنها بین زنان رواج زيادي یافته است. سرم های تقویتی، دارای آمینو اسیدها و ویتامین هایی هستند که استحکام و فاز رشد مژه و ابرو را در محل رویش افزایش میدهند و از ریزش آن ها نیز جلوگیری می کنند. به علاوه استفاده از این سرم ها حتی در مدت زمان طولانی باعث تغییر رنگ مژه و ابرو نمی شود

کرم تقویت کننده:

کرم تقویت کننده مو و مژه، علاوه بر قویتر کردن و ضخیم تر کردن مو و مژه، ریزش و تضعیف آنها را تا حد زيادي مهار کرده و اسیب هایی را که در طولانی مدت وارد شده، رفع می کند. این محصولات بخاطر ساختار غلیظی که در مقایسه با محلول و سرم های تقویتی دارند، قابلیت ماندگاری طولانی تری را روی پوست دارند و به همین علت مواد مغذی موردنیاز فولیکول، بهتر به وسیله پوست جذب می شود.

ریمل تقویت کننده:

این محصول که بعنوان تقویت کننده مژه و مو کاربرد دارد، به علت کاربرد آسانی که دارد از محبوبیت زيادي بین زنان برخوردار است. اقسام گوناگون ریمل مو و مژه علاوه بر زیبایی، سبب تقویت ریشه موها و پر پشت شدنشان می شود. با استفاده از این محصول، میتوان ماده های مغذی و محرک رشد را به فولیکول مو و مژه رساند و از ریزش آنها جلوگیری کرد.

دسته ها : زیبایی